Vítejte na mých stránečkách

Vítejte na mých stránečkách, které mně založil tatínek s maminkou. Můžete si zde něco o mně přečíst a prohlédnout si mé fotografie. Jsem moc ráda, že jste mé stránečky navštívili, a doufám, že se Vám budou líbit.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Novinky

Moje první vánoce

24.12.2009 10:48
Dnes je Štědrý den, máme doma krásný stromeček a pod ním je spousta dárečků. Jsem moc zvědavá, co mně Ježíšek nadělil. Maminka říká, že jsem moc hodná a dostanu určitě hodně dárečků. Přeji krásné vánoce všem

Moje další zoubky

12.12.2009 20:23
Tak mně maminka našla další dva zoubky. Dvojky nahoře. Byly jsme v poradně a vážím už 9,92 kg a měřím 74 cm.

Moje mininarozeniny

07.11.2009 14:13
Tak dnes mám půl roku. Už mám dva zoubky, jedničky dole. Maminka s tatínkem mně popřáli a dali pusinku. Jsem poprvé nachlazená a mám rýmu, není to nic příjemného. Kvůli tomu maminka odložila moje třetí očkování, ale příští týden půjdem k paní doktorce.

Můj první zoubek!

26.10.2009 16:39
Tak v sobotu 24.října 2009 mně maminka našla můj první zoubek. Je to jednička vlevo dole. Mamince se zdá, že se brzo vyklube i zoubek vedle. Jsem trošku uplakanější než obvykle, ale zoubky nejsou moc příjemné. Doufám, že brzo vylezou a já budu mít krásný zubatý úsměv.

Další novinky

11.10.2009 13:40
Naučila jsem se pištět a hrozně mě to baví, mamince s tatínkem se to už tak nelíbí. Jinak asi mně brzo začnou růst zoubky , slintám jako bernardýn a jsem uplakanější než obvykle.

První novinky

09.09.2009 19:39
Vydávám teď prý zvuk jako když se mrouskají kočičky, a maminka říká, že je to docela nepříjemné, ale mně se to moc líbí. Baví mě všechno ochutnávat, z čehož maminka také není moc nadšená. Jsem prý hodně ukecaná, a tatínek říká, že to mám po mamince.

Stránečky byly spuštěny

07.09.2009 20:04
Dnes byly spuštěny moje nové stránečky.